Rodinná fotografie aneb velké téma s řadou možností.

Co nabízíme? 

V rámci rodinné fotografie není snadné cokoli sumarizovat. Každá zakázka je tak trochu jiná: počet lidí, vaše představy, prostředí, styl oblékání. Vše hraje roli.

Zavolejme si a domluvme se na vaší představě.

S ohledem na možné varianty je telefonát skutečně ta nejrychlejší cesta pro nalezení takových fotografií, které vám udělají radost. 

Počet lidí na focení. 

Rozhodující pro nacenění je délka focení, místo odkud jste a nakonec z části i počet lidí. S počtem lidí obvykle  vznikají různorodé varianty a s tím narůstá i počet předávaných a zpracovaných fotografií. Vždy je to ale o domluvě.

Součástí ateliéru jsou fotografická světla, mohou být i filmová (při videu). 

Vozíme s sebou 2-3 fotografická světla. Pokud se natáčí, může kvalitní záběry podpořit i světlo filmové ze softboxem a potřebným vybavením. K dispozici máme i slider a glidecam...

Galerie ATELIÉROVÁ POZADÍ

JAK VYBÍRAT?
Zvolte si 1-3 pozadí na rodinné focení. Pošlete nám čísla vybraných pozadí. Dle vybraného plátna se vždy volí i vaše oblečení (barevnost, styl). Samozřejmě, pokud nebudete chtít rozhodovat, nechte výběr na nás.

Ptejte se, rádi s vámi budeme spolupracovat. Martin a Katka

Email: info@foceni-novorozencu-olomouc.cz
Telefon: +420 731 509 429

Šternberk 78501

Snažíme se vždy odpovědět co nejdříve, obvykle do 24 hodin. Nechceme ve formuláři podmiňovat uvedení telefonu, jestli vám to nevadí, tak telefon prosím napište. Často to urychlí domluvu a zpracování zakázky. Děkujeme M+K