Zde najdete jak fotografie Z TĚHOTENSKÉHO FOCENÍ, jsou zde také ukázky těhotenských šatů pro výběr.

U těhotenské fotografie je důležité správné načasování

Budoucí maminky nám občas pošlou i fotku bříška, lépe se tak odhadne vhodný termín focení.

Dostanete všechny fotografie (obvykle 80-140ks) + 15 ručních retuší.

Fotky v základní úpravě a korekci barevnosti. Tyto snímky vám všechny zůstávají s tím, že fotky pro retuš si vybíráte zvlášť. 10 ručních retuší. Kombinace ATELIÉR a INTERIÉR (přirozené) vašeho pokoje může skvěle podpořit pestrost. EXTERIÉR je pestrý sám o sobě (rostliny, venkovní světlo atd.). Pokud chcete, zapojte do focení i své děti a manžela.

Budu se vám věnovat já, jako fotograf + manželka v rámci stylizace. 

Asistence je velmi důležitá. Díky ní, může vzniknou mnohem více kvalitních fotek. Jak se říká, dva vidí víc než jeden. Navíc emoční podpora je taky přínosná. 

Součástí ateliéru jsou fotografická světla, mohou být i filmová (při videu). 

Vozíme s sebou 2-3 fotografická světla. Pokud se natáčí, může kvalitní záběry podpořit i světlo filmové ze softboxem a potřebným vybavením. K dispozici máme i slider a glidecam, ale to obvykle není nutné. Taková pestrost chce určitě svůj čas, proto je vhodné pro budoucí maminky, které mají rády zajímavé záběry, svícení a kombinaci stylů ATELIÉR a PŘIROZENÉ. 

Ukázka TĚHOTENSKÝCH ŠATŮ v galerii níže

JAK VYBÍRAT?
Zvolte si 2 varianty šatů a zašlete nám prosím jejich čísla. Volte tak, abyste případně mohla využít i nějaké vlastní doplňky a dekorace. Není špatné myslet i na to, kde budou fotografie využit, pokud na stěně, tak volit takovou barevnost, která hezky doplní váš interiér. 

DŮLEŽITÉ: Vybrané šaty přesně odpovídají tomu, co přivezeme. Tj. v čem budete focena.
 Pokud máte vlastní představu, nebojte se zeptat. Určitě jsme otevření hledání společné cesty.

Pastelové barvy šatů jsou vhodné pro těhotenskou fotografii.

Klidně nám napište, proč vás konkrétní provedení zaujalo. Třeba: "Mám ráda olivovou barvu", nebo "Dekorace působí pestře, měkce apod. My se budeme snažit přiblížit vaší představě.

Náročnější svícení v rámci ATELIÉRU.

Vše je opravdu o vašich preferencích. Pokud chcete například hru světlo x stín, tak to vyžaduje  skutečně velký časový prostor odpovídající našemu balíčku "Do 3 hodin", kde už se nedostane na PŘIROZENÉ focení v rámci interiéru vašeho pokoje.

Jaký styl máte ráda?

Pokud máte chuť, klidně nám zašlete pár fotografií z internetu, či z naší práce, které se vám líbí, oslovily vás apod. Společně pak vybereme směr, který preferujete. Vždy berte v úvahu, že fotografové z celého světa ukazují pestrost své práce a to nejlepší, co umí. Často tedy jedna fotografie vyžaduje velkou přípravu předem, a proto obvykle nelze nafotit několik velmi rozdílných stylů - to je pak již případ od případu.

Ptejte se, rádi s vámi budeme spolupracovat. Martin a Katka

Email: info@foceni-novorozencu-olomouc.cz
Telefon: +420 731 509 429

Šternberk 78501

Snažíme se vždy odpovědět co nejdříve, obvykle do 24 hodin. Nechceme ve formuláři podmiňovat uvedení telefonu, jestli vám to nevadí, tak telefon prosím napište. Často to urychlí domluvu a zpracování zakázky. Děkujeme M+K