Zde najdete jak fotografie NOVOROZENÝCH MIMINEK, tak stylizovaná prostředí: "KOŠÍČKY" a "NAPNUTÁ LÁTKA"

Co nabízíme? 

Víme, že toto máme zmíněno i jinde na stránkách, přesto některé maminky kouknou jen do sekce "Miminka" a tato informace by se k nim nedostala, proto uvádíme i zde:

Předáváme všechny povedené fotografie v plné velikosti (obvykle 80-140ks) + 15 retušovaných fotografií.

Fotky v základní úpravě a korekci barevnosti. Tyto snímky vám všechny zůstávají s tím, že fotky pro retuš si vybíráte zvlášť. 10 ručních retuší.

Pracujeme ve dvojici. Fotograf + asistence, ta zajišťuje stylizaci dekorů apod. 

Asistence je velmi důležitá. Díky ní, může vzniknou mnohem více kvalitních fotek. Manželka dítě uklidňuje, dolaďuje dekorace. Upravuje miminko, když ho držíte. Pomůže vám vybrat oblečení a doplňky atd. 

Součástí ateliéru jsou fotografická světla, mohou být i filmová (při videu). 

Vozíme s sebou 2-3 fotografická světla. Pokud se natáčí, může kvalitní záběry podpořit i světlo filmové ze softboxem a potřebným vybavením. K dispozici máme i slider a glidecam, ale to obvykle není nutné.

Ukázka z novorozeneckého focení. Běžně fotíme i rodiče, sourozence...

STYL KOŠÍČKY, ukázka provedení

STYL NAPNUTÁ LÁTKA, ukázka provedení

Galerie ATELIÉROVÁ PLÁTNA

JAK VYBÍRAT?
Zvolte si 1-3 pozadí na focení miminka a vás jako rodičů společně. Pošlete nám čísla vybraného plátna. Samozřejmě, pokud nebudete chtít rozhodovat, nechte výběr na nás.

Galerie KOŠÍČKY

JAK VYBÍRAT?
Zvolte si 1-3 košíčky na focení miminka. Pošlete nám čísla vybraných košíčků. Samozřejmě, pokud nebudete chtít rozhodovat, nechte výběr na nás.

Galerie LÁTKY, KOŽEŠINKY, VLNY a ostatní

BUDEME JIŽ SAMI VYBÍRAT DLE VAŠÍ PŘEDCHOZÍ VOLBY
Obvykle je pro maminky téměř nemožné, vybrat si takové materiály (barevnost, struktura aj.), které by odpovídali přechozímu výběru plátna a košíčku. Proto si volíte hlavní barevnost (nebo dvě barevnosti) a my pak vybereme vhodné materiály + doplňkové barvy.

Galerie OBLEČKY, ČEPIČKY, ČELENKY aj.

OPĚT VYBÍRÁME SAMI NA ZÁKLADĚ VAŠÍ PŘEDCHOZÍ VOLBY.
Jedná se o doplňky, obvykle doporučujeme ponechat konkrétní výběr materiálů na nás. Některé kousky mohou být postupně vyřazeny, nebo se zrovna prát. Takže i s ohledem na tyto okolnosti je vhodné, když tyto dekorace doladíme dle vámi zvoleného plátna a případně košíčků apod. Určitě při výběru vycházíme z hlavní barevnosti, na které se domluvíme.

Ptejte se, rádi s vámi budeme spolupracovat. Martin a Katka

Email: info@foceni-novorozencu-olomouc.cz
Telefon: +420 731 509 429

Šternberk 78501

Snažíme se vždy odpovědět co nejdříve, obvykle do 24 hodin. Nechceme ve formuláři podmiňovat uvedení telefonu, jestli vám to nevadí, tak telefon prosím napište. Často to urychlí domluvu a zpracování zakázky. Děkujeme M+K