Představujeme náš MOBILNÍ ATELIÉR:

Naleznete zde odkazy na ATELIÉR: MIMINEK, TĚHOTENSKÝ SE ŠATY a  RODINNÝ

Na jednu stránku není možné dostat vše, proto je zde vždy jen malá ukázka s tím, že více najdete v kategoriích menu: novorozenecké, těhotenské, rodinné. Nakonec zde chceme představit i technickou výbavu našeho mobilního ateliéru. 

Pro miminka košíčky, napnutá látka, obrazové dekory a ateliérová plátna.

Po stránce doplňků patří novorozenecké foto k těm nejobsáhlejším. Máme k dispozici: různé druhy košíčků a misek, podložek, postýlek, drátěných košíčků apod. Dále také různé druhy látek, kožešinek a také oblečků, čepiček, čelenek na hlavičku, dokonce i andělská křídla. Nakonec k dispozici bonusová obrazová pozadí a samozřejmě ateliérová pozadí. Fotíme ve dvou stylech: košíčky a potom napnutá látka. Budeme se těšit...

Pro těhotné pak šaty, ateliérová pozadí, druhy světel apod.

K těhotenskému focení máme k dispozici šaty, pak samozřejmě ateliérová plátna různých barev a provedení a nakonec je možné využít krom ateliérových světel také filmová světla. Na místě pak často řešíme i doplňky v rámci vašich vlastních ozdob apod. Přeci jen, osobní šperk je vhodnější, než cizí rekvizita. 

Rodinné foto a samozřejmě i video.

Doplnění je hlavně v ateliérovém pozadí, samozřejmostí je svícení. Pomáháme s výběrem oblečení, které máte k dispozici. Snahou je barevné sladění jednotlivých členů rodiny s prostředím, doplňky a ateliérovým plátnem. Pokud se fotí v exteriéru, tak se vše domlouvá dopředu, co do barevnosti a stylu.  

Ukázka částí našeho mobilního ateliéru. 

Ukázka částí našeho mobilního ateliéru. Fotografická a filmová světla, stativy, softboxy a doplňky ke svícení. Nakonec i ukázka napínací konstrukce s vakem.

Abyste měli představu o tom, co vše obsahuje náš mobilní ateliér. Stávalo se, že jsme dorazili a lidé vůbec netušili, co vše máme k dispozici na focení miminka, těhotenské nebo rodinné foto. Mobilní ateliér je plnohodnotný k ateliéru pevnému. Soft boxy jsou to nejlepší, co pro svícení a změkčení jsme mohli pořídit, doplněné jsou také o voštiny, ty umožňují tvořit světlo měkké a současně směrově orientované. Pro náročnou těhotenskou fotografii máme k dispozici i zástěny (tmavé nebo bílé), díky tomu se dá dosáhnout v podstatě jakékoli světelné atmosféry. Filmová světla jsou ideální do interiéru a pro náročná natáčení. Proto je s oblibou využívá i při natáčení hudebních klipů apod.

Ukázka NOVOROZENECKÝ ATELIÉR - vybavení 

Dekorace různých barev, košíčky, napnutá látka, bonusová pozadí atd.

Novorozenecký ateliér je nejobsáhlejší. Níže je jen malá ukázka, komplet přehled pak najdete v menu položka MIMINKA. Tam je možné vybrat si to, co vás nejvíce osloví - ateliérová plátna, dekory, bonusová grafická pozadí a mnoho dalšího.
Postupně bychom rádi doplnili ještě pár zajímavých dekorů, případně košíčků a hlavně některá plátna minimalistického vzhledu. 

Ukázka TĚHOTENSKÝ ATELIÉR - vybavení 

Zde k dispozici hlavně šaty, pak samozřejmě klasické vybavení: světla, softboxy apod.

Pro těhotenský ateliér jsme zatím pořídili šaty přímo na těhotenské focení. Ostatní je pak v rámci ateliérového vybavení. Někdy je možné ozdobit šaty doplňky, to již záleží na domluvě. 
U těhu fotografie se pracuje hlavně s prostorem, barevností a hlavně světlem. To zajišťuje záruku pestrosti...
Pokud se fotí v exteriéru, tak se využívá hlavně samotného prostředí a momentálního světla a jeho atmosféry. 

Ukázka RODINNÝ ATELIÉR - vybavení 

Součástí je hlavně technické vybavení, světla, softboxy, stativy, pozadí, doplňky

Rodinné focení je mnohdy velmi akční - exteriérové do toho spadá nejvíce. V rámci samotného ateliéru pak "atraktivitu" vytváří pozadí za focenými lidmi, styl svícení a vzájemné vztahy mezi focenými osobami.
Pokud je to vhodné, využívají se na ateliérové focení i předměty, které jsou součástí vaší domácnosti, někdy i menší části nábytku (křesílka apod.). O to víc jsou výsledné fotografie osobité.

Ptejte se, rádi s vámi budeme spolupracovat. Martin a Katka

Email: info@foceni-novorozencu-olomouc.cz
Telefon: +420 731 509 429

Šternberk 78501

Snažíme se vždy odpovědět co nejdříve, obvykle do 24 hodin. Nechceme ve formuláři podmiňovat uvedení telefonu, jestli vám to nevadí, tak telefon prosím napište. Často to urychlí domluvu a zpracování zakázky. Děkujeme M+K